Bilgisayar Hurdası Alım Satım İşlemleri

Book

Hemen Bizi Arayın

0532 207 55 19 (Tıkla Ara) Numarasını Arayarak Bizlere Ulaşın...

Schedule

Ücretsiz Keşif İle...

Aynı Gün İçerisinde Hemen Yerinde Keşfe Gelelim...

Relax

Değerinde Satın!

Değerli Hurdalarınızı Piyasa Değerinde Satmanıza Yardımcı Olalım...

Bilgisayar Hurdası

Bilgisayarlar son yılların teknoloji dünyasında en çok gelişme gösteren ürünlerdendir. Bu gelişmenin çok hızlı yaşanması insanların bilgisayarları sık sık değiştirmelerine ve böylece eski bilgisayarların atıl ürün haline gelmesine sebep olmaktadır. Bilgisayar hurdaları genel olarak masaüstü bilgisayar kasalarını, çeşitli türde işlemcileri, ekran kartlarını, dizüstü bilgisayarlarını içerir. Bu ürünler elektronik cihaz hurdacılığında önemli bir yere sahiptir. 

Bilgisayar Hurdanın Önemli Parçaları

Elektronik cihazların içerdiği maddeler doğada uzun yıllar çevre kirliliği yarattığı için bu ürünlerin geri dönüşümü büyük önem taşımaktadır. Firmamız bilgisayar hurdalarının alım satımına ve geri kazanılmasına önem verir. Özellikle ana kart, ram, power supply (güç sağlayıcılar), hard disk ve diz üstü bilgisayarlar; bilgisayar hurdacılığında en çok alım satımı ve geri dönüşümü yapılan ürünlerdendir. Firmamızın bu ürünler konusunda kaliteli, özenli ve sürekli hizmeti mevcuttur.

Bilgisayar Hurdada Kalite

Firmamız bünyesinde tüm elektronik aletler kategorilere ayrılır ve bilgisayar hurdacılığı da bu yolla sürdürülmektedir. Örneğin bilgisayar ana kartları temel olarak iki sınıftan oluşur ve bu iki sınıf ürünlerin kalitesini belirlemek için kullanılır. Bilgisayar hurdacılığında kalite döneme göre hesaplanabilir. Örnek vermek gerekirse daha yeni nesil ana kartlar eski dönem teknolojisi ana kartlara göre 2. kalite ürünlerdir. Firmamız ile web adresimizde belirtilmiş irtibat numarası ve adresinden iletişime geçerek bu ürünlerin alım ve satımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu ürünler için firmamızın ürünlerin hak ettiği fiyatları biçeceği konusunda hiçbir şüphe duyulmamalıdır. 

Bilgisayar Hurdanın Geri Dönüşümü

Doğal kaynaklar sonsuz değildir ve bir gün mutlaka tükenecektir. Bu sürenin uzatılması için ürünlerin geri kazanılması büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple bilinçli ülkeler ve firmalar geri kazanma çalışmalarına değer vermekte ve bu çalışmaların sürdürülmesi adına büyük bir çaba harcamaktadır. 

Hızla Değişen Bilgisayar Teknolojisi

Bilgisayar sektörü ise hızla yenilenen ve değişikliğe uğrayan bir teknoloji dünyasına sahip olduğundan hurdacılıkta büyük bir role sahiptir. Her yeni çıkan bilgisayar eski ama yine de ileri teknoloji ürünü bilgisayarın yerini alır ve bu bilgisayarların hızla atık maddeler haline gelmesine sebep olur. Bu ürünlerin içerdiği parçalar başka ürün veya sektörlerde ham madde olarak kullanılabileceği gibi kendi işlevlerini etkin bir biçimde sürdürmek adına tamir sürecine de girebilirler. Firmamız tüm bu hizmetlerin en iyi şekilde verilmesi için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. 

Bilgisayar Hurda Alım Satımı

Firmamız bilgisayar sektörüne ait tüm parçaların alım ve satım hizmetini vermektedir. Atıl durumdaki bilgisayarlarınız ya da bilgisayar parçalarınız alanlarında uzmanlaşmış personelimiz tarafından adresinizden teslim alınır. Tüm ticari işlemler nakit ödeme ve zamanında iş bitirme garantisi ile yapılır. Bu alanda ekiplerimiz müşterilere 7/24 hizmet vermek için yoğun bir çalışma yürütmektedirler. Firmamız gözünüze çöp gibi görünen ancak geri dönüşüm için önemli parçalardan olan ürünlerinizi alıp bunların satışı veya geri kazanımını yapmak adına en iyi şekilde hizmet vermeye hazırdır.

Hurda Teklif Alırken İzlenecek Yol?

SAVES

TEKLİF FORMUNU DOLDURUN!

Hızlı bir şekilde formda istenenleri doğru bir şekilde doldurup bizlere iletiniz.

Safety

TEKLİFİNİZİ DEĞERLENDİRELİM!

Hurda metal ve değerli hurdalıkları piyasa analizini yapıp size dönüş yapalım.

Best

DEĞERİNİ FİYATLANDIRIP SİZE İLETELİM!

Ücretsiz keşifimiz ile hurdalarınızı yerinde kontrol edip fiyat oranlarını belirliyelim.

Equipped

AVANTAJLARI GÖZATINIZ

Size sunduğumuz avantajlarını inceleyip karar verme aşmasına geçebilirsiniz.

Always

ANLAŞMA SAĞLANDIĞINDA

Anlaşma sağlandığında hurdaların nakliye işlerini başlatalım.

cash

ÖDEMENİZİ TAMAMLAYALIM!

Anlaşmamız oranında anında ödemenizi yapalım.

İstanbul Değerli Metaller , Plastik ve Eşyalarınızı

Geri Dönüşüme Değerinden Daha Yüksek Fiyatlara Kazandırmak İstiyor musunuz?