Büyükbakkalköy Hurda Satım Alım Satım İşlemleri

Book

Hemen Bizi Arayın

0532 207 55 19 (Tıkla Ara) Numarasını Arayarak Bizlere Ulaşın...

Schedule

Ücretsiz Keşif İle...

Aynı Gün İçerisinde Hemen Yerinde Keşfe Gelelim...

Relax

Değerinde Satın!

Değerli Hurdalarınızı Piyasa Değerinde Satmanıza Yardımcı Olalım...

Büyükbakkalköy Hurda Satım

Kullanılabilir durumda olan hurda ürünlere de ev sahipliği yapan firmamız, hurda satım konusunda da oldukça aktif bir hizmet alanına sahiptir. Sorumluluklarının farkında olan ve bunun için eksiksiz bir kadroya ve ekipmana sahip olan firmamız, bilinçli bir hurda satışı hizmeti vermektedir. Her türlü hurda ihtiyacınız için bizimle iletişime geçerek hizmetlerimizden faydalanmanız mümkündür. Geniş ürün yelpazesi eşliğinde vermekte olduğumuz hurda ve geri dönüşüm faaliyetlerimiz İstanbul’un geniş bir kitlesine ulaşmakta ve müşteri memnuniyeti ile adından söz ettiren hurda firmalar arasında yer almaktayız. 

Hurda Satışı Yapan Firmalar

İhtiyaç duyulan hammaddenin daha ekonomik şekilde elde edilmesi için pek çok iş yeri ve fabrikanın ilk tercihi hurda satışı yapan firmalar olmaktadır. Bunun en önemli nedeni hurdacıların sağladıkları hurdaların geri dönüşümle kullanılabilir duruma gelebiliyor olmasıdır. İstanbul’da hurda satışı yapan firmalar arasında önemli bir yere sahip olan Onur Metal ise, sahip olduğu kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı sayesinde profesyonel bir hurda satışı hizmeti alınmasına olanak sağlamaktadır. 

Hurda Satışı Yaptığımız Ürünler

Müşterilerimizin her aradığı hurda ürünü firmamızda bulabilmesi için ürün yelpazesini oldukça geniş tutan firmamız, uygun fiyata hurda alabileceğiniz güvenilir adreslerden biridir. İstanbul’un tüm semtlerine verdiğimiz hurda satışı hizmetlerimiz her daim zamanında ve eksiksiz olmak koşuluyla erine getirilmektedir. Diğer yandan hizmetlerimiz, müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda şekillenebilmekte ve aradığınız her hurda ürünü hizmetlerimiz arasında mutlaka bulmanız mümkündür. Makine hurdası, motor hurdası, radyatör, palet, klima, elektronik kart ve krom çelik hurdası gibi pek çok malzemeyi firmamızda bulmanız mümkündür. Fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. 

2016 Hurda Satışı Fiyatları

Hurda firmaları arasında değişkenlik gösteren hurda satışı firmaları, müşterilerin birçok kritere göre karar vermelerini gerektirmektedir. Fiyatlarını oldukça yüksek tutan ancak müşteri memnuniyeti ile ilgisi olmayan hurdacılık hizmetleri yerine, makul fiyatları olan ve eksiksiz hizmetleri olan firmamızı tercih etmeniz her yönden memnun kalacağınız bir hurda satışı hizmeti almanızı sağlar. 

Onur Metal olarak hurda satışı için oluşturduğumuz kadromuz, oldukça profesyonel bir anlayışı benimsemiş olarak hizmet vermektedir. Müşterisi ile iletişimi güçlü olan personeli sayesinde firmamız, İstanbul’da en çok tercih edilen düşürt hurdacılar arasında gösterilmektedir. Hurda sektöründeki değişen fiyatları müşterisine daha iyi fiyat seçenekleri sunabilmek için takip eden firmamız, İstanbul’da rastlayabileceğiniz en doğru ve düşürt fiyat tarifesine sahip olan hurda firmalarından biridir.

Önceliği geri dönüşüm alanına katkı sağlamak olan Onur Metal, uzun yıllardır hurda sektöründe bulunmanın getirdiği deneyim ve bilgi birikimini, aynı şekilde insanlara faydalı olmak için kullanmaktadır. Sahip olduğumuz farklı ve ayrıcalıklı hizmet kalitemiz, insanlar tarafından çokça tercih edilmemize ve kendimizi geliştirme motivasyonunu fazlasıyla kendimizde bulmamıza yol açmaktadır. 

Hurda Teklif Alırken İzlenecek Yol?

SAVES

TEKLİF FORMUNU DOLDURUN!

Hızlı bir şekilde formda istenenleri doğru bir şekilde doldurup bizlere iletiniz.

Safety

TEKLİFİNİZİ DEĞERLENDİRELİM!

Hurda metal ve değerli hurdalıkları piyasa analizini yapıp size dönüş yapalım.

Best

DEĞERİNİ FİYATLANDIRIP SİZE İLETELİM!

Ücretsiz keşifimiz ile hurdalarınızı yerinde kontrol edip fiyat oranlarını belirliyelim.

Equipped

AVANTAJLARI GÖZATINIZ

Size sunduğumuz avantajlarını inceleyip karar verme aşmasına geçebilirsiniz.

Always

ANLAŞMA SAĞLANDIĞINDA

Anlaşma sağlandığında hurdaların nakliye işlerini başlatalım.

cash

ÖDEMENİZİ TAMAMLAYALIM!

Anlaşmamız oranında anında ödemenizi yapalım.

İstanbul Değerli Metaller , Plastik ve Eşyalarınızı

Geri Dönüşüme Değerinden Daha Yüksek Fiyatlara Kazandırmak İstiyor musunuz?