Göztepe Hurda Bakır Tel Alım Satım İşlemleri

Book

Hemen Bizi Arayın

0532 207 55 19 (Tıkla Ara) Numarasını Arayarak Bizlere Ulaşın...

Schedule

Ücretsiz Keşif İle...

Aynı Gün İçerisinde Hemen Yerinde Keşfe Gelelim...

Relax

Değerinde Satın!

Değerli Hurdalarınızı Piyasa Değerinde Satmanıza Yardımcı Olalım...

Göztepe Hurda Bakır Tel

Hurda denince akla gelebilecek her türlü atığın alım ve satışını gerçekleştiren firmamız, uzun süredir bu sektörde bulunmanın olumlu getirileri ile birlikte faaliyet göstermektedir. Hizmetleri ile hitap ettiği İstanbul şehrinin tüm semtlerindeki hurdacı ihtiyacını en güvenilir şekilde karşılamak için üstün çaba göstermekteyiz. Kullanışlı bir madde olan bakır ve diğer çeşitleri, birçok alanda bakırdan faydalanmayı gerektirmektedir. Özellikle elektrik sektörünün bel kemiği sayılan bakır tel malzemesi, hurdası ile de en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Firmamızda ekip ve ekipmanları ile profesyonel bir anlayışla hurda maddelerinizi yerinden değerinde alıp satışını yapmaktadır. 

Hurda Bakır Tel Alan Firmalar

Hurda bakır tel alıp satışını yapan firmalar konusunda İstanbul şehri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bunun bilincinde olan firmamız, müşterilerinin gözünde en iyiye ulaşmak için hizmet kalitesini her geçen gün daha da iyileştirmektedir. Hurda durumuna gelmiş olan bakır tellerin yeniden hammadde halini alması ve en verimi şekilde geri dönüştürülmesi için gereken hizmeti vermektedir. 

Hurda Bakır Tel Fiyatları 2016

Üretimin ve ekonominin nabzını tutan hurda sektörü ile birlikte 2016 yılı bakır tel hurda fiyatları da etkilenmiş durumdadır. En fazla elektrik sektöründen çıkmakta olan bakır tel hurdasının kilogram fiyatı, firmamız bünyesinde müşteriyi memnun edecek düzeyde belirlenmektedir. Piyasadaki yüksek fiyat tekliflerine sahip olmamız, en çok tercih edilen firmalardan biri olmamızı sağlarken, zamanında teslim garantimiz ve ücretsiz ekspertiz gibi avantajlarımız da müşteri kitlemizin her geçen gün genişlemesini sağlamaktadır. 

Hurda Bakır Tel Alım Hizmetleri

İstanbul hurdacısı olarak bilinen Onur Metal, hurda bakır tel alan firmalar arasında öncü kimliğe sahip kuruluşlardan biridir. İstanbul genelindeki her türlü hurdalarınız için firmamızı arayabilir ve fiyat ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Günümüz koşullarında geri dönüşümün önemini kavramış bir firma olarak, bakır tel, lama bakır ve demir gibi pek çok hurda atıklarınız özenle yerinden alınmakta ve gereken şekilde kullanılmaktadır. Hurdacılık işini benimsemiş ve oldukça severek yapan personel kadromuz, bu sektördeki başarılarımızın n önemli unsurları arasındadır. Bu sebeple ekip arkadaşlarımızın eğitimli ve deneyimli olmalarına özen göstermek başlıca sorumluluklarımız arasındadır. 

İstanbul Hurda Bakır Tel 

İstanbul ili pek çok sektörün gelişmiş ve yenilemiş olduğu illerden biridir. Gelişmiş olan hurdacılık sektörü de, hurdaların en doğru şekilde kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Hurdacı firmalar sayesinde yerine ulaşan hurdalar geri dönüştürülerek tekrardan hammadde niteliği kazanmaktadır. 

Hurdanın değerini bilen ve sahibini mağdur etmeyen bir firma olarak, verdiğimiz hizmetlerin ortak amacı insanlığın kazanmasıdır. Temiz bir çevre ile çocuklarının geleceğini garanti altına almak isteyen birçok kişi gibi sizlerde hurda atıklarınızı bizimle değerlendirebilir ve bütçenize az da olsa katkı sağlayabilirsiniz. Büyük fabrika ve işletmeler de hizmetlerimizden yararlanarak hurdalarınızı yerinde görme ve fiyat teklifi sunmamıza olanak sağlayabilirsiniz. 

Hurda Teklif Alırken İzlenecek Yol?

SAVES

TEKLİF FORMUNU DOLDURUN!

Hızlı bir şekilde formda istenenleri doğru bir şekilde doldurup bizlere iletiniz.

Safety

TEKLİFİNİZİ DEĞERLENDİRELİM!

Hurda metal ve değerli hurdalıkları piyasa analizini yapıp size dönüş yapalım.

Best

DEĞERİNİ FİYATLANDIRIP SİZE İLETELİM!

Ücretsiz keşifimiz ile hurdalarınızı yerinde kontrol edip fiyat oranlarını belirliyelim.

Equipped

AVANTAJLARI GÖZATINIZ

Size sunduğumuz avantajlarını inceleyip karar verme aşmasına geçebilirsiniz.

Always

ANLAŞMA SAĞLANDIĞINDA

Anlaşma sağlandığında hurdaların nakliye işlerini başlatalım.

cash

ÖDEMENİZİ TAMAMLAYALIM!

Anlaşmamız oranında anında ödemenizi yapalım.

İstanbul Değerli Metaller , Plastik ve Eşyalarınızı

Geri Dönüşüme Değerinden Daha Yüksek Fiyatlara Kazandırmak İstiyor musunuz?