Hurda Alımı Alım Satım İşlemleri

Book

Hemen Bizi Arayın

0532 207 55 19 (Tıkla Ara) Numarasını Arayarak Bizlere Ulaşın...

Schedule

Ücretsiz Keşif İle...

Aynı Gün İçerisinde Hemen Yerinde Keşfe Gelelim...

Relax

Değerinde Satın!

Değerli Hurdalarınızı Piyasa Değerinde Satmanıza Yardımcı Olalım...

Hurda Alımı

Hurdacılık hizmetlerini layıkıyla verebilmek adına gerekli araç ve gereçlere sahip olarak hizmet vermekte olan firmamız zamanında iş ve hizmet teslimi garantisi sunabilen nadir hurdacılardan biridir. Hurda alımı için gerekli olan teknolojik ekipmanları en kısa sürede temin etmek ve firma bünyesine dahil etmek, müşterilerimize karşı duyduğumuz başlıca sorumluluklarımız arasında yer almaktadır. Hurda alımını sadece maddi gelir elde etmek amacıyla değil, geri dönüşüme katkı sağlamak ve çevrenin hurda atıklarla daha az kirli bir görüntüde durmasını önlemektir. 

Hurda Alımı Yaptığımız Ürünler

Hurda özelliği kazanmış olan ve tekrardan dönüştürülmesi mümkün olan atıkların birçoğu, Onur Metal olarak alımını yaptığımız ürünler arasına girmektedir. Bilgisayar hurdası, trafo hurdası, ağır yük hurdası, çinko, bakır, demir, kablo, telefon, nikel, klima, hurda, palet ve halı hurdası gibi pek çok kullanılmayacak durumda olan ürünlerin alımını değeri üzerinden yapmaktayız. 

Halı Hurdası Alımı

Alımını yaptığımız ürünler arasında metal ve bakır gibi hurda ürünler öne çıkmış durumda olsa da, istekleriniz doğrultusunda halı hurdaları da firmamız tarafından alınarak geri dönüşüm alanında değerlendirilmektedir. Hurdacıların büyük kısmı ikinci el eşya satan noktalar olarak tercih edilmesinden dolayı, müşterinin aradığı hurda ürünü bulması açısında alımını yaptığımız hurda ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Halı hurdalarının da kullanılabilecek durumda olanları hurda satışı hizmetlerimiz dahilinde alıcısı ile buluşmakta ve uygun fiyata halı ihtiyaçlarınız en düzgün şekilde karşılanmaktadır. 

Mobilya Hurdası Alımı

Birçok otel ve ofis gibi yerlerde bulunan ve kullanılmayacak duruma gelmiş olan mobilyalarda Onur Metal olarak firmamız tarafından alınmaktadır. Mobilya hurdalarınız için uzman personelimiz hurda keşfi yaparak eski mobilyaların geri dönüşüme uygun olup olmadığını kontrol etmekte ve ona göre yönlendirme de bulunmaktadır. İstanbul hurdacısı olarak değerlendirilebilecek özellikte olan ofis ve otel mobilya hurdaları özenle yerinden alınmakta ve ihtiyaca göre yeniden kullanılabilir hale getirilmektedir. Hurda özelliğinde olan her türlü malzemenin alımı ile yakından ilgilenen firmamız, ödeyeceği ücreti zamanında ve değerinde gerçekleştirmektedir. Bu sayede İstanbul sakinlerinin güvendiği ve hurdalarını teslim ettiği önemli adreslerden biri olma özelliğindeyiz. 

Hurda Alıp Satarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tükenen kaynaklar ve eskiyen eşyalar için herkesin hurdacıya mutlaka ihtiyacı olmaktadır. Hurdacı ile sürekli irtibat halinde olması gereken kişilerin memnun kaldıkları bir hurda firması ile anlaşmaları pek çok avantaj sağlar. Bu sebeple özellikle endüstri alanında iş yapan kişilerin güvendikleri bir hurdacı ile çalışmaları fayda sağlayacaktır. Hurda alıp satarken öncesinde hurda piyasasını gözden geçirmek alınacak ya da verilecek ücretten az çok haberdar olmayı sağlar ve hurdanın değerinden alınıp satılmasına olanak sağlar. En önemlisi ise hurda firmasının köklü bir geçmişinin olması ve referanslarının olumlu ve çok sayıda olması dikkat edilmesi gerekenler arasında yer almaktadır. 

Hurda Teklif Alırken İzlenecek Yol?

SAVES

TEKLİF FORMUNU DOLDURUN!

Hızlı bir şekilde formda istenenleri doğru bir şekilde doldurup bizlere iletiniz.

Safety

TEKLİFİNİZİ DEĞERLENDİRELİM!

Hurda metal ve değerli hurdalıkları piyasa analizini yapıp size dönüş yapalım.

Best

DEĞERİNİ FİYATLANDIRIP SİZE İLETELİM!

Ücretsiz keşifimiz ile hurdalarınızı yerinde kontrol edip fiyat oranlarını belirliyelim.

Equipped

AVANTAJLARI GÖZATINIZ

Size sunduğumuz avantajlarını inceleyip karar verme aşmasına geçebilirsiniz.

Always

ANLAŞMA SAĞLANDIĞINDA

Anlaşma sağlandığında hurdaların nakliye işlerini başlatalım.

cash

ÖDEMENİZİ TAMAMLAYALIM!

Anlaşmamız oranında anında ödemenizi yapalım.

İstanbul Değerli Metaller , Plastik ve Eşyalarınızı

Geri Dönüşüme Değerinden Daha Yüksek Fiyatlara Kazandırmak İstiyor musunuz?