Hurda Metal Alım Satım İşlemleri

Book

Hemen Bizi Arayın

0532 207 55 19 (Tıkla Ara) Numarasını Arayarak Bizlere Ulaşın...

Schedule

Ücretsiz Keşif İle...

Aynı Gün İçerisinde Hemen Yerinde Keşfe Gelelim...

Relax

Değerinde Satın!

Değerli Hurdalarınızı Piyasa Değerinde Satmanıza Yardımcı Olalım...

Hurda Metal

Firmamız hurda metal ayırma ve toplama işini dürüst ve güvenilir şekilde yapan önemli hurda firmaları arasında yer almaktadır. Yılların getirdiği tecrübeler sayesinde sektörün öncüleri arasında yer edinmeyi başarmış nadir bir kuruluş niteliğindedir. Sahip olduğu ekipmanları ile teknolojik şartlara uygun hurda metal alım ve satışı hizmeti vermekteyiz. Hurdacılık alanında hizmetlerini daha iyiye taşımak adına sektör içindeki yenilik ve gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Tüketicinin pek çok alanda çıkarmış olduğu metal hurdaları ile ilgili olan hizmetlerimiz, hurda alım ve satışının aktif olarak sürdürülmesini sağlamaktadır. 

Hurda Metal Fiyatları 2016

Hurda sektörü içinde fiyatlandırmayı kendi keyfine göre yapan ve metal hurdaları için oldukça düşük fiyat biçen pek çok hurdacı, hurda sahiplerinin maddi anlamda mağdur olmalarına neden olmaktadır. Bu sebeple metal hurda satmak isteyen kişilerin öncelikle fiyat karşılaştırması yaptıktan sonra karara varmasında fayda vardır. Aksi halde üst düzey fiyatlarımızdan haberdar olan pek çok kişinin pişmanlık duyması kaçınılmaz olacaktır. 

Hurda Metal Alan Firmalar

Hurda metalin her türlüsü firmamız tarafından alınmakta ve geri dönüşüme dahil edilmektedir. Diğer yandan hurda metaller için biçilmiş olan fiyat doğrultusunda güvenilir ve tercih edilir potansiyele sahip başlıca firmalar arasında yer almak müşterilerimize karşı sorumluluk bilincimizin artmasına neden olmaktadır. İstanbul genelinde hizmet veren çok sayıda hurda firmasının olmasına karşın, pek çok firma bu işi kendi maddi menfaatleri doğrultusunda gerçekleştirmektedir. 

Hurda Metal İstanbul

İstanbul hurdacısı olma özelliğimiz nedeniyle, İstanbul’un her noktasına ulaşma çabamız, hizmet kalitemizin her geçen gün artmasına neden olmaktadır. Hurda sektöründeki yeniliklere de hizmetlerimiz arasında yer vermemiz, kaliteli ve oldukça makul hurda firması özelliğinde olmamızı sağlamaktadır. 

Geri dönüşüme en çok ihtiyacı olan şehirlerden biri olan İstanbul için son derece gerekli firmalardan biri olarak, Onur Metal bünyesinde çalışan pek çok personelini geri dönüşüme duyarlı olan kişilerden seçmektedir. Bu sayede müşteri ile olan ilişkilerimiz oldukça seviyeli ve düzgün olmakta ve hurda metaller değerinden alınıp satılmaktadır.

Hurda Metal Alım Ve Satım Hizmetleri

Basit bir iş gibi görünen ancak oldukça kapsamlı olan hurdacılık pek çok kişinin önemsemeden gerçekleştirdiği işlerden biridir. Firmamız ise, hurdacılık alım satım hizmetlerini son derece önemsemekte müşterilerine değer vermektedir. Verdiğimiz değeri görmek için daha önceki hizmetlerimizi inceleyebilir ve referanslarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

İhtiyacınız olan hurda metal için firmamıza telefonla ulaşabilir ve fiyatlarımız ve daha kapsamlı olan hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yerinden bizzat gelerek aldığımız metal hurdaları geri dönüştürülmek için uygun kuruluşlara iletilmekte ve büyük kısmı hammadde olarak üretime katkı sağlamaktadır. Bu şekilde sıfırdan doğan hammadde ihtiyacı oldukça ekonomik boyutta karşılanmış olmakta, çevreden hurda atık temizlenmiş olmakta ve daha temiz bir çevrede yaşama hakkı elde edilmektedir. 

Hurda Teklif Alırken İzlenecek Yol?

SAVES

TEKLİF FORMUNU DOLDURUN!

Hızlı bir şekilde formda istenenleri doğru bir şekilde doldurup bizlere iletiniz.

Safety

TEKLİFİNİZİ DEĞERLENDİRELİM!

Hurda metal ve değerli hurdalıkları piyasa analizini yapıp size dönüş yapalım.

Best

DEĞERİNİ FİYATLANDIRIP SİZE İLETELİM!

Ücretsiz keşifimiz ile hurdalarınızı yerinde kontrol edip fiyat oranlarını belirliyelim.

Equipped

AVANTAJLARI GÖZATINIZ

Size sunduğumuz avantajlarını inceleyip karar verme aşmasına geçebilirsiniz.

Always

ANLAŞMA SAĞLANDIĞINDA

Anlaşma sağlandığında hurdaların nakliye işlerini başlatalım.

cash

ÖDEMENİZİ TAMAMLAYALIM!

Anlaşmamız oranında anında ödemenizi yapalım.

İstanbul Değerli Metaller , Plastik ve Eşyalarınızı

Geri Dönüşüme Değerinden Daha Yüksek Fiyatlara Kazandırmak İstiyor musunuz?