İstanbul Hurdacı Alım Satım İşlemleri

Book

Hemen Bizi Arayın

0532 207 55 19 (Tıkla Ara) Numarasını Arayarak Bizlere Ulaşın...

Schedule

Ücretsiz Keşif İle...

Aynı Gün İçerisinde Hemen Yerinde Keşfe Gelelim...

Relax

Değerinde Satın!

Değerli Hurdalarınızı Piyasa Değerinde Satmanıza Yardımcı Olalım...

İstanbul Hurdacı

Hurda alanında oldukça güvenilir ve özverili bir hizmet anlayışına sahip olan Onur Metal, hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren müşteri memnuniyeti ilkesine ayalı bir anlayışı benimsemiştir. Atık durumunda olan her türlü hurdanın çevreye ve doğaya verebileceği zararları göz önünde bulundurarak hizmet vermek ve hurdaların en iyi şekilde değerlendirilmesine aracılık etmek en önemli görevlerimiz arasındadır. Kaliteli bir şekilde vermiş olduğumuz hurdacılık hizmetlerinde, alanında uzman ve profesyonel olan elemanlarımızın emeği ve katkıları oldukça büyüktür. 

İstanbul Hurdacı İletişim 

Herkesin hurda ürün ve geri dönüşüm hakkında bilinçlenmesi için hizmetlerini her geçen gün daha geniş kitlelere duyuran firmamız, doğaya faydalı bir sektörde faaliyet göstermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Bu noktada müşterinin istek ve beklentilerine zamanında ve eksiksiz yanıt verebilmek için iletişime önem veren ve her an ulaşılması mümkün olan bir hurdacı özelliğine sahibiz. Bu sebeple hurda siparişleriniz için ya da var olan hurdanın satışı için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

İstanbul Hurdacı Fiyatları

İstanbul’un tüm semtlerine ulaştırmakta olduğumuz hurdacılık hizmeti, hurda ürünlerin toplanıp geri dönüştürülmesi işlerini kapsamaktadır. Büyük bir ciddiyet sınırları içinde verdiğimiz hurdacılık hizmetlerimizde kaliteli hizmet alacağınızdan emin olarak bizi tercih edebilirsiniz. Kalitenin yanı sıra fiyatlandırma hususunda müşterinin cebini düşünen, kendi çıkarlarını müşteri memnuniyeti için göz ardı etmeyi bilen bir İstanbul hurdacısı ile karşı karşıya bulunmaktasınız. Müşteri taleplerini karşılamak üzere her daim hazır bekleyen ekip ve ekipmanlarımız, kusursuz bir hurdacılık hizmeti almanız için çabalamaktadır. 

İstanbul Hurdacı Hizmetleri

Hurdacı hizmetlerimiz kapsamında müşteri alacağı hizmetin her detayı konusunda bilgilendirilmektedir. Firmamıza ulaşan birçok müşterimiz bulundukları yerde ziyaret edilmekte ve hurda ürünler uzman ekibimiz tarafından incelenerek fiyat teklifi sunulmaktadır. Müşteriden alınmış olan her hurda ürünün büyük kısmı geri dönüşüm alanında değerlendirilmekte ve hurda atıklar bu şekilde çevreye zarar verme özelliklerinden kurtulmaktadırlar. Hurda keşfi ile görevli olan personelimiz kesintisiz hizmeti ile istediğiniz her an keşif için aramanızı beklemektedir. Pek çok hurda çeşidinin alımını yapan Onur Metal, oldukça geniş bir kitleye hizmet vermektedir. 

İstanbul Hurda Piyasası Özellikleri

Hurda alım ve satışı alanında profesyonel bir hizmet anlayışına sahip olan firmamız, İstanbul hurda piyasasını yakından takip ederken, kendi müşterilerine fiyatlandırma konusunda özel avantajlı ayrıcalıklar sunabilmektedir. Bu özelliği ile pek çok kişi tercihini firmamızdan yana yaparken, hurdanın değerinden alınıp satılması müşterilerimizle aramızdaki güven duygusunun gelişmesine neden olmaktadır. 

İstanbul’da hurda fiyatları borsa ve doların değişimine bağlı olarak değişme özelliğine sahip olsa da, Onur Metal bu konuda oldukça duyarlı davranmakta ve maddi çıkardan önce hurda atıkların geri dönüştürülmesi amacını gütmektedir. Sizlerde geri dönüşümün önemini ve hurdanın değerini biliyor ve olması gerekeni yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 
Hurda Teklif Alırken İzlenecek Yol?

SAVES

TEKLİF FORMUNU DOLDURUN!

Hızlı bir şekilde formda istenenleri doğru bir şekilde doldurup bizlere iletiniz.

Safety

TEKLİFİNİZİ DEĞERLENDİRELİM!

Hurda metal ve değerli hurdalıkları piyasa analizini yapıp size dönüş yapalım.

Best

DEĞERİNİ FİYATLANDIRIP SİZE İLETELİM!

Ücretsiz keşifimiz ile hurdalarınızı yerinde kontrol edip fiyat oranlarını belirliyelim.

Equipped

AVANTAJLARI GÖZATINIZ

Size sunduğumuz avantajlarını inceleyip karar verme aşmasına geçebilirsiniz.

Always

ANLAŞMA SAĞLANDIĞINDA

Anlaşma sağlandığında hurdaların nakliye işlerini başlatalım.

cash

ÖDEMENİZİ TAMAMLAYALIM!

Anlaşmamız oranında anında ödemenizi yapalım.

İstanbul Değerli Metaller , Plastik ve Eşyalarınızı

Geri Dönüşüme Değerinden Daha Yüksek Fiyatlara Kazandırmak İstiyor musunuz?