Kağıt Hurdası Alım Satım İşlemleri

Book

Hemen Bizi Arayın

0532 207 55 19 (Tıkla Ara) Numarasını Arayarak Bizlere Ulaşın...

Schedule

Ücretsiz Keşif İle...

Aynı Gün İçerisinde Hemen Yerinde Keşfe Gelelim...

Relax

Değerinde Satın!

Değerli Hurdalarınızı Piyasa Değerinde Satmanıza Yardımcı Olalım...

Kağıt Hurdası

Kâğıt hurda sektörü hurdacılığın en geniş alanlarından biridir. Kâğıtların ağaçlardan üretildiğini düşünürsek bu sektör hurdacılığın doğayı en çok koruyan dalı addedilebilir. Türkiye’de birçok insan bu sektörden ekmeğini kazanmakta ve bunu yaparken geleceğe daha sağlıklı bir dünya bırakmak için de çalışmaktadır. Kâğıt hurda sektörü gösteriyor ki hurdacılık hayatımızın her yerindedir ve insanlar gündelik hayatlarında kâğıtlar için ayrı çöp kutuları kullanarak bile bu sektöre katkıda bulanabilirler. Bu şekilde bir geri dönüşüm kültürüne sahip bir toplumun ekonomisinin gelişimi durdurulamaz bir hal alacaktır ve ülke hem maddi anlamda kar edecek hem de doğasına sahip çıkacaktır. Firmamız da kâğıt hurda işinin bilincinde çalışmalar yürütmektedir.

1 Ton Kağıt 17 Ağaca Eşittir

1 ton kâğıt üretmek için yaklaşık 17 çam ağacı kesilmektedir. Ülke olarak her yıl tonlarca kâğıt tükettiğimiz düşünülürse her yıl kâğıt ihtiyacımız için yüzlerce ağacın kesildiği ortaya çıkmış olur. Bu ağaçların kesilebilir hale gelmesi bile yılları bulmaktadır. Üstelik ağaçların yetişmesi su, toprak bakımı ve insan emeği gibi birçok etkene ihtiyaç duyar. Her yıl bu kadar uzun zaman ve emek gerektiren ağaçların yüzlercesinin kesilmesinin maliyetini bir düşünelim. 

Geri Dönüşüm İle Ülke Ekonomisine Katkı Sağlanır

Kullanılmış kâğıtların geri dönüşüm işlemlerinden geçirilerek tekrar kullanılmasıyla ülke ekonomisine ne gibi faydalar sağlanacağını düşünelim. Firmamız bir maddeyi geri kazanmanın onu yeniden üretip işlemekten çok daha kolay olduğunun bilincindedir. Geri dönüşüm her zaman yeniden üretmekten daha az maliyetli bir iştir. Üstelik insanlara sadece para kazandırmaz, gelecekte daha kolay yaşanabilir bir dünya bağışlar.

Geri Dönüşüme Katılabilecek Kağıtlar

Geri kazanılabilecek kâğıt türlerine baktığımız da ise neredeyse tamamının bu işlemle kullanılabilir hale gelebileceğini görürüz. Firmamızda alım satımı yapılan ve geri dönüşüme uğrayan kâğıt türleri arasında gazete ve dergi kâğıtları, beyaz, karışık, karton kâğıtlar, bardak kâğıtları, fabrika ve matbaa atığı kâğıtlar, kitap, defter, karton, mukavva ve okul kâğıtları yer alır. Kâğıt hurdası çalışmalarında kâğıtların kalitesi, kullanılmış veya kullanılmamış olma durumu, içeriğindeki diğer maddeler temel alınarak sınıflandırma yapılır ve fiyatlar bu kıstaslara göre belirlenir.

Çevre Bilinci Yüksek Ekipler

Firmamız çevre bilinci yüksek ekiplerle çalışır ve kâğıtların geri dönüştürülmesine büyük önem verir. Her türden kâğıt atıklarını satmak isteyen müşteriler firmamızla iletişime geçebilir. Kâğıt atıkların alımı için de ekiplerimiz tarafından yoğun hizmet verilmektedir. Dünyadaki hiçbir ham madde ve enerji kaynağı sonsuz değildir. Bu kaynakların korunması adına geri dönüşüm çalışmaları firmamız için büyük değer taşımaktadır.
Hurda Teklif Alırken İzlenecek Yol?

SAVES

TEKLİF FORMUNU DOLDURUN!

Hızlı bir şekilde formda istenenleri doğru bir şekilde doldurup bizlere iletiniz.

Safety

TEKLİFİNİZİ DEĞERLENDİRELİM!

Hurda metal ve değerli hurdalıkları piyasa analizini yapıp size dönüş yapalım.

Best

DEĞERİNİ FİYATLANDIRIP SİZE İLETELİM!

Ücretsiz keşifimiz ile hurdalarınızı yerinde kontrol edip fiyat oranlarını belirliyelim.

Equipped

AVANTAJLARI GÖZATINIZ

Size sunduğumuz avantajlarını inceleyip karar verme aşmasına geçebilirsiniz.

Always

ANLAŞMA SAĞLANDIĞINDA

Anlaşma sağlandığında hurdaların nakliye işlerini başlatalım.

cash

ÖDEMENİZİ TAMAMLAYALIM!

Anlaşmamız oranında anında ödemenizi yapalım.

İstanbul Değerli Metaller , Plastik ve Eşyalarınızı

Geri Dönüşüme Değerinden Daha Yüksek Fiyatlara Kazandırmak İstiyor musunuz?