Trafo Hurdası Alım Satım İşlemleri

Book

Hemen Bizi Arayın

0532 207 55 19 (Tıkla Ara) Numarasını Arayarak Bizlere Ulaşın...

Schedule

Ücretsiz Keşif İle...

Aynı Gün İçerisinde Hemen Yerinde Keşfe Gelelim...

Relax

Değerinde Satın!

Değerli Hurdalarınızı Piyasa Değerinde Satmanıza Yardımcı Olalım...

Trafo Hurdası

Trafo, diğer adıyla transformatörler elektrik devresindeki akımı yükseltici veya düşürücü etki yapan devre elemanlarıdır. Elektrik şebekeler tarafından uygun voltajlarla kullanıcılara gönderilir. Trafolar ise elektrik kaybının önlenmesinde ve elektrik iletiminden en yüksek oranda verim alınmasında oldukça önemli bir role sahiptir. Trafolar sayesinde enerjiden tasarruf sağlanmış olur. Enerji tasarrufunun sağlanması dünyadaki enerji kaynaklarının ömrünü uzatmaya yardımcı olmaktadır. Elektrik akımının çok yüksek geldiği durumlarda veya çalışma ömrünün bitmesi sonucunda transformatörler devre dışı kalır ve hurda ürünler arasına girer. Bu ürünler her türlü elektrik sahasında kullanılabileceğinden hurdacılık sektörü için değerli parçalardır. Firmamız da trafo hurdalarının alım ve satımı için hizmet vermektedir. 

Hurdacılık Sektöründe Elektrik

Hurdaya çıkan trafoların geri dönüşüm süreci başlar ve elektrik devrelerinde tekrar kullanılabilir hale getirilmek için çalışmalar yapılır. Firmamız bu konuda profesyonel personele sahiptir ve iş sahası güvenliği, uzmanlaşmış personel, iş bitirme garantisi gibi birçok kıstası yerine getirerek çalışmalarını sürdürmektedir. Özellikle elektrik konusunda iş güvenliği sağlamak hurdacılık sektöründe büyük önem taşır ve firmanın güvenilirliği açısından değerli bir noktadır. Firmamız, çalışanlarımız ve ürünlerimizin kalitesi müşterilerimizin güvenine layık olmaya çalışmaktadır. 

Modern Dünyanın Dayanağı Elektrik

Modern dünyanın ve teknolojinin sırtını dayamış olduğu elektrik sektörü hurdacılık açısından da oldukça önemlidir. Tüketim hızının gittikçe arttığı dünyamızda elektrik ile alakalı ürünler hızla hurdaya çıkmaktadır. Bu ürünlerin geri dönüşümünün sağlanmaması hem para ve enerji hem de zaman ve insan gücü israfına neden olacaktır. Üstelik yıllarca toprağa karışamayan ve kirlilik oluşturmanın yanında sağlığı da tehdit eden atık ürünlerin artmasına sebebiyet verecektir. Bu da kısa zamanda enerji kaynaklarının tükenerek dünyanın sonunun gelmesi demektir. Firmamız bilinçli çalışanlarıyla bu durumun önemini kavramış ve ağır bir misyon yüklenerek yoğun çalışmalarla görevini yerine getirmektedir. Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için çalışmak firmamızın en önemli görevleri arasındadır.

Trafo Hurdanın Kalitesi

Trafo hurdalarının sınıflandırılması ise indüksiyon verimine, trafo kalınlığına ve trafoda kullanılan malzemelerin kalitesine göre yapılmaktadır. Trafo içeriğinde kullanılan metallerin ısıyı iletme kapasiteleri bu ürünlerin kalitesini belirlemekte önemli noktalardandır. Örneğin elektriği daha iyi ileten metallerin kullanıldığı trafolar daha az iletken metallerin kullanıldığı trafolara göre daha kalitelidir ve bu ürünlere daha yüksek fiyatlar biçilmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek keşif ekibimizin adresinize ziyaretini talep edebilir ve trafo kalitesi, ürüne biçilecek fiyat konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamızın ürünlere hak ettikleri değeri vereceği konusunda hiçbir şüpheye yer yoktur. 

7/24 Hizmet

Firmamız trafo hurdalarının alımı için adresinize kadar hizmet vermektedir. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakalarındaki her adrese ulaşımımız mevcuttur. Siz de atıl ürünlerinizi değerlendirmek için keşif ekibimize adresinizi ziyaret etmesi için başvurabilirsiniz. Profesyonel çalışanlardan ve ekipmandan oluşan firmamız 7/24 müşterilerimize hizmet sunmaktadır. 
Hurda Teklif Alırken İzlenecek Yol?

SAVES

TEKLİF FORMUNU DOLDURUN!

Hızlı bir şekilde formda istenenleri doğru bir şekilde doldurup bizlere iletiniz.

Safety

TEKLİFİNİZİ DEĞERLENDİRELİM!

Hurda metal ve değerli hurdalıkları piyasa analizini yapıp size dönüş yapalım.

Best

DEĞERİNİ FİYATLANDIRIP SİZE İLETELİM!

Ücretsiz keşifimiz ile hurdalarınızı yerinde kontrol edip fiyat oranlarını belirliyelim.

Equipped

AVANTAJLARI GÖZATINIZ

Size sunduğumuz avantajlarını inceleyip karar verme aşmasına geçebilirsiniz.

Always

ANLAŞMA SAĞLANDIĞINDA

Anlaşma sağlandığında hurdaların nakliye işlerini başlatalım.

cash

ÖDEMENİZİ TAMAMLAYALIM!

Anlaşmamız oranında anında ödemenizi yapalım.

İstanbul Değerli Metaller , Plastik ve Eşyalarınızı

Geri Dönüşüme Değerinden Daha Yüksek Fiyatlara Kazandırmak İstiyor musunuz?