Yakacık Demir Hurdası Alım Satım İşlemleri

Book

Hemen Bizi Arayın

0532 207 55 19 (Tıkla Ara) Numarasını Arayarak Bizlere Ulaşın...

Schedule

Ücretsiz Keşif İle...

Aynı Gün İçerisinde Hemen Yerinde Keşfe Gelelim...

Relax

Değerinde Satın!

Değerli Hurdalarınızı Piyasa Değerinde Satmanıza Yardımcı Olalım...

Yakacık Demir Hurdası

Her türlü eşya ve malzemenin hammaddesi niteliğindeki demir, geri dönüşüm alanında büyük bir öneme sahip maddelerin başında gelmektedir. Sınırsız hammaddenin mümkün olmadığı günümüzde ise hurdacılık sektörü gün geçtikçe hak ettiği değerini kazanmaktadır. Geri dönüşümle birlikte demir hammaddesini elde etmenin en düşük maliyetli yollarından biri olan hurdacılık, firmamız olanakları ile daha da tercih edilir hale gelmiş durumdadır. İstanbul geneline hitap etmekte olan hurdacılık hizmetlerimiz sayesinde demir hurdaları değerinde alınıp satılmaktadır. 

Demir Hurda Fiyatları 2016

Hurdacılık işini kurumsal bir çatı altında gerçekleştiren nadir firmalardan biri olan Onur Metal, demir, bakır ve krom gibi hurda eşyaların alım satımı ile ilgilenmektedir. Uzun yıllardan beridir kesintisiz süregelen İstanbul hurdacılık hizmetlerimizde, fiyatlarımız piyasaya göre şekillense de, değerli müşterilerimizin istek ve beklentileri her zaman önceliğimiz olmuştur. Dürüst hizmet anlayışımız sayesinde fiyat tekliflerimiz hurda değerinin ne üzerinde ne de aşağısında kalmaktadır. 

Demir Hurda Ve Geri Dönüşüm

Hurda atıkların doğa üzerinden yok olması için uzun yılların geçmesini beklemek gerekirken, geri dönüşüm sayesinde demir gibi hurda atıkların geri dönüşüme kazandırılması çok daha kısa zamanları kapsamaktadır. Hurdacılığında değerini yükselten bu detay, demir hurdalarının ait oldukları yere ulaşmaları için firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Günlük yaşama dair pek çok artısı bulunan geri dönüşüm sayesinde birçok iş sektörü demir hammaddesinden faydalanarak iş gücü ve ürünlerin daha geniş yelpazede olmasına olanak sağlamaktadır. 

Demir Hurdası Alım Hizmetleri

Hammadde gereksiniminin karşılanması için büyük ölçüde ihtiyaç duyulan hurdacılık sektörü, ülke ekonomisine dost sayılabilecek sektörlerden biridir. Firmamızda İstanbul hurdacılık hizmetlerinin öncülerinden biri olarak hammadde maliyetini düşürmek ve hurda sahiplerinin kazanç elde etmesini sağlamak için hizmet vermektedir. 

İstanbul’un tüm semtlerine ulaşan hizmetlerimiz sayesinde demir hurdanız nerede olursa olsun, profesyonel ekibimiz hurda keşfi için belirtilen adreste bulunmaktadır. Bu konuda zamana ve verdiği sözde durmaya özene gösterme sorumluluğuna sahip olan ekibimiz, demir hurdasını en yüksek fiyattan satın alarak geri dönüşüme ve hammadde üretimine katkı sağlamaktadır. 

Demir Hurdası Alan Firmalar

Çok miktarda demir hurdası çıkaran iş yerleri için en iyi fiyat teklifine sahip olan hurdacı kadar, dürüst ve güvenilir bir hurdacı ile anlaşmak da oldukça önemlidir. Bu özelliklerin tümüne sahip olan firmamız, demir hurdası alırken öncelikle müşterinin neler beklediğini göz önünde bulundurmaktadır. Demir hurdası alan firmalar arasında İstanbul’daki en güvenilir adreslerden biri olan Onur Metal, kendisini tercih eden ve güvenen müşterilerinin her daim yanlarında yer almaktadır. Kaliteden taviz vermeyen hizmet anlayışı sayesinde, geri dönüşümün önemini bilen müşterilerine imkân tanımakta ve demir, bakır ve metal gibi hurdaların en güzel şekilde dönüştürülmesine olanak sağlamaktadır. İstanbul hurdacı ihtiyaçlarınız için firmamızın hizmetlerinden yararlanabilir ve mutlu müşterilerimiz arasında sizlerde yer alabilirsiniz. 

Hurda Teklif Alırken İzlenecek Yol?

SAVES

TEKLİF FORMUNU DOLDURUN!

Hızlı bir şekilde formda istenenleri doğru bir şekilde doldurup bizlere iletiniz.

Safety

TEKLİFİNİZİ DEĞERLENDİRELİM!

Hurda metal ve değerli hurdalıkları piyasa analizini yapıp size dönüş yapalım.

Best

DEĞERİNİ FİYATLANDIRIP SİZE İLETELİM!

Ücretsiz keşifimiz ile hurdalarınızı yerinde kontrol edip fiyat oranlarını belirliyelim.

Equipped

AVANTAJLARI GÖZATINIZ

Size sunduğumuz avantajlarını inceleyip karar verme aşmasına geçebilirsiniz.

Always

ANLAŞMA SAĞLANDIĞINDA

Anlaşma sağlandığında hurdaların nakliye işlerini başlatalım.

cash

ÖDEMENİZİ TAMAMLAYALIM!

Anlaşmamız oranında anında ödemenizi yapalım.

İstanbul Değerli Metaller , Plastik ve Eşyalarınızı

Geri Dönüşüme Değerinden Daha Yüksek Fiyatlara Kazandırmak İstiyor musunuz?